Entem Grill Kuvvetli Yağ Çözücü 5kg

ENTEM GRILL Yanmış Yağlarda Etkili Fırın ve Davlumbazlar için Kuvvetli Yağ Çözücü

Ocak, fırın, ızgara, gril, fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları ovma, kazıma gerektirmeden kolayca temizler.
Köpük aparatıyla köpük haline getirildiğinden dikey yüzeylerde de etkilidir. İçerdiği kuvvetli alkali maddeler sayesinde çok süratli ve kolay sonuç alınır. Mutfak ve gıda işletmeleri için direk uygulamaya hazır olarak formüle edilmiş güçlü, ağır, kir ve yağ temizleyici üründür. Ağır yağlı fırınların, ızgaraların ve karbonize olmuş yanık yağların temizliğinde etkili, güçlü alkali özellikte yağ çözücüdür. Ürünün seyreltilmiş hali kızartma tavaları ve benzeri yüzeylerde de etkilidir.

KULLANIM ŞEKLİ
Kaba kir, bir bezle temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılır. Ürün ısıtılmış yüzeye direkt olarak püskürtülür. 5–10 dakika beklendikten sonra, ıslak bezle çıkan kirler temizlenir. Yüzey iyice durulanır. Çok yoğun kirlerde mekanik etki yaratmak amacıyla fırça kullanılabilir. Soğuk yüzeylerde de kullanılabilir, ancak en güçlü etki 60– 70°C’lerde alınır. Seyreltilerek kızartma tavalarında ve benzer
ekipmanlarda da güvenle kullanılır.

KULLANIM MİKTARI
Paslanmaz çelik, emaye yüzey ve malzemelerde % 3–6’ lık solüsyon bir fırça/süngerle tatbik edilir veya malzemeler bu solüsyonda bekletilir, daha sonra durulanır. Çok yoğun kirlilik olan yüzeylerde direkt olarak uygulanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Görünüş : Sıvı, Kahverengi
pH : 13,50 ± 0,5 (Konsantre, 20°C)

ÜRÜN BİLEŞİMİ
%5-15 Alkalite verici, Alkol, Organik Çözücüler, %1-5 Kompleks yapıcı ve Noniyonik yüzey aktif maddeler içerir.

* ÜSTÜN PERFORMANS GÖSTERİR.
* DİREKT KULLANILABİLİR.
* KOLAY DURULANIR.
* DİK YÜZEYLERDE RAHAT TUTUNUR.
* KALINTI BIRAKMAZ.
* EKONOMİKTİR.

AMBALAJ BİLGİLERİ
20 L , PE Bidon.
5 L, PE Bidon
750mL, PE Bidon

DEPOLAMA KOŞULLARI
Kendi orijinal ambalajında ağzı kapalı olarak güneş ışığı almayan, serin ve kuru bir ortamda depolanmalıdır

    İLGİLİ ÜRÜNLER

    MENÜ